ממ"ד ונוכלים

אני ובעלי החלטנו שהגיע הזמן שיהיה לנו ממ"ד בבית, לא כדאי לקחת סיכון, אי אפשר לדעת מה יקרה במדינה שלנו. ביררנו אצל כמה וכמה חברות בנייה שמתמחות בבניית ממדים,  המחירים היו בשמיים אבל לא הייתה לנו ברירה.

אותה חברת בנייה התחילה את העבודה, מדי יום הם מגיעים ועובדים על הממד , כל פעם שהסתכלתי עליהם ראיתי שהם לא מתקדמים אבל אמרתי שנחכה שבוע ואז אוכל לבדוק את קצת העבודה שלהם.

אחרי שבוע כשהסתכלתי ובחנתי את העבודה שלהם הבנתי שמשהו פה מסריח, לאט לאט צוות העובדים הצטמצם וביום האחרון הגיע עובד אחד, התחלתי לתחקר אותו וניסיתי לתפוס את ראש חברת הבנייה ששכרנו אבל הוא לא עונה לטלפון באותו זמן שנכנסתי לבית להרים טלפון אותו עובד הלך.

הבנתי שעקצו אותנו באלפי שקלים. פנינו למשטרה והגשנו תביעה נגדם. בינתיים היינו חייבים שמישהו יסדר את הבלגאן שהם השאירו לנו, אחרי חיפוש מעמיק יותר באינטרנט הגעתי לחברת מפלסים, האתר שלהם הרשים אותי ושיטת הבנייה שלהם, בניית ממ"ד בפחות מיום ובחצי מחיר מחברות הבניה הקודמות שפניתי אליהם.

קבעתי פגישה עם מנהל החברה, סיפרתי לו על המקרה הלא נעים שחוויתי ולפי השיחה הבנתי שמדובר פה בעסק אמיתי, מקצועי ואחראי. תוך שבוע כבר היינו אחרי פינוי הבטון ששפכו לנו בחצר ועם ממ"ד תקני.

הפוסט נכתב ונשלח מאלונה חצרוני, אשקלון

סיפורים מהממד - סיפורים על המרחב מוגן -