דירה להשכרה עם ממ"ד

בעלי בדיוק טס לשבוע ימים ללונדון לצורך עסקים. באותו שבוע תאמתי את סידור העבודה שלי לעבודת ערב, כדי שאהיה פנויה מערבים לאהוב לי כשישוב הביתה.

החלטתי לנצל את הבקרים לחיפוש דירה. מעל שנה אנחנו אומרים לעצמנו שהחודש זה החודש האחרון שנעביר בדירת חדר וחצי שאנחנו גרים בה ובכל פעם אנחנו דוחים את זה.

תמיד כשהבית נקי ומסודר, אני פחות מרגישה את הסלידה מהבית. אנחנו משלמים דמי שכירות נמוכים ביותר, ולכן העדפנו למשוך חודש ועוד חודש כדי לנסות ולחסוך משהו, מה שלא קורה אף פעם. תמיד כשיש קצת אוויר, אנחנו מוציאים על דברים אחרים, כשבדיעבד הם מיותרים.

התקשרתי למספר אנשים, ובכל יום קבעתי ללכת לראות דירה אחת לפחות. דירה אחת שממוקמת במרכז העיר הייתה די ישנה ולא עשתה לי יותר מדי חשק לעבור לגור שם, המשכתי הלאה. הדירה הבאה שראיתי הייתה ממוקמת במקום שיותר מדבר אלי, באזור היותר שקט של העיר.

מדובר בדירת שני חדרים וחצי כאשר חצי החדר הוא ממ"ד. לא שזה ממש משנה לי אם יש ממד , אבל אם יש זה לא דבר שאתנגד לו. אחרי הכל בניית ממ"ד מאוד חשובה בימינו, ובתים עם ממדים מקבלים ערך מוסף. הדירה הייתה מאוד חמודה ולטעמי.

אמרתי לבעל הדירה שאני מעוניינת שבעלי יראה את הדירה ויחווה את דעתו עליה. הוא שאל למה לא הצטרף אלי, ואמרתי שהוא בחוץ לארץ לצרכי עבודה. בעל הבית היה מאוד נחמד והסכים לחכות, אפילו שהיו לו עוד שני זוגות שרצו את הדירה. הוא אמר שיש לו הרגשה טובה לגבי.

הפוסט נכתב ונשלח על ידי תמי גיסטופה, מושב חלץ

סיפורים מהממד - סיפורים על המרחב מוגן -