ממ"ד ביחידת דיור

חברה שלי התקשרה אלי בשבוע שעבר וסיפרה לי שאחותה עברה לגור בשכירות במושב שאני ובעלי גרים.

בכל הזדמנות אני מתלוננת בפניה שהחדר וחצי שיש לי קטן מאוד בשבילי, ושזה מקום שהפרטיות בו היא ממנו והלאה.

המחיר אמנם מאוד זול ביחס למחירי השכירויות המטורפים בימים אלו, אך לכל מחיר יש מחיר, וזה מה שבחרתי בשלב ההתחלתי. התחלתי עבודה חדשה וההכנסה החודשית שלי גדלה במקצת. עובדה זו מאפשרת לי להשתדרג במקום המגורים, ולעבור למשהו קצת יותר מרווח.

אחות של לאה וחבר שלה התלהבו מאוד מהיחידה שהם שוכרים, ואמרו שיש שם עוד יחידה פנויה ששווה לראות. אני אף פעם לא שוללת ותמיד רוצה לראות במה מדובר. קבעתי עם בעל הדירה ונסעתי לראות את הדירה. מדובר ביחידה חדשה, שעדיין אף אחד לא גר בה, שזה יתרון. מבחינת הגודל, היא לא שונה בהרבה מהמקום שאני גרה בו, אלא בנויה ומחולקת בצורה שונה. הדירה של לאה וזוהר יותר מרווחת.

ניסים, בעל הדירה הודה שהדירה הפנויה קטנה במטר אחד מהסמוכה לה, ולכן הסלון יותר קטן. חיסרון נוסף הוא שרק ביחידה הזאת קיים חדר ממ"ד. באף אחת מהיחידות הסמוכות אין ממדים, מה שאומר, שבעת מלחמה כל הדיירים יצטרכו להיות בממד שלי.

האמת שלא הבנתי מה הקטע של בניית ממ"ד רק ביחידה אחת. בעל הבית היה חמוד מאוד ואמר שאם נהיה מעוניינים בהשכרת היחידה הוא יבוא לקראתנו במחיר, ויוריד את העלות שביקש. אמרתי לו שאני צריכה שגם בעלי יראה את היחידה היות ואני לא לבד בעסק. יום למחרת הגענו, אבל בעלי לא התלהב כל כך, אז ויתרנו על הרעיון.

הפוסט נכתב ונשלח מאלה ששון, מושב באר טוביה

סיפורים מהממד - סיפורים על המרחב מוגן -