ממד לערן הקטן

כל החיים עבדנו קשה בשביל לעמוד בכל ההוצאות וכדי ששום דבר לא יחסר בבית. בשנה האחרונה, העלו הבוס של גידי העלה לו את שכר העבודה בעוד אלפיים ₪. זאת הפעם הראשונה, אחרי חמש עשרה שנות עבודה במפעל.

במקביל אני מצאתי עבודה חדשה, וגם המשכורת שלי גדלה בסכום לא מבוטל. כיום אנחנו גרים בדירת שלושה חדרים.

שלושת הילדים שלנו ישנים באותו חדר, מה שהפך לבלתי נסבל. לימור הבכורה, כבר איננה ילדה קטנה, והיא צריכה את הפרטיות שלה.

היא מתביישת להביא חברים הבייתה, ולא רוצה שיגלו שהיא חולקת חדר עם שני האחים שלה. גם יוני כבר גדול בשביל לישון עם אחותו באותו חדר. עכשיו, יש לנו יותר אוויר מבחינה כלכלית, ופירסמנו את הבית למכירה. במקביל חיפשנו בית עם חמישה חדרים, כדי שלא ילד יהיה חדר משלו. מצאתי בית שממש מצא חן בעיני. מדובר בבית קרקע עם מרפסת שמש.

בבית השקיעו בניית ממ"ד. חוץ משלושה חדרי שינה, יש עוד חדר ממ"ד קטן שיכול לשמש כחדר לערן הקטן. חדרי ממדים בדרך כלל קטנים יותר מיתר חדרי הבית. חדר ממד יספיק בהחלט לצרכיו של ערן בן החמש. בפעם הראשונה רק אני הלכתי לראות את הבית.

אחרי שאהבתי אותו, נסענו כולנו, גם עם הילדים, לראות אותו. גידי התלהב מהמרפסת שמש, ויוני כבר תיכנן איפה לתלות את הערסל. כעבור שבועיים כבר נפגשנו עם עורך הדין שלנו לסגירת חוזה, ובתוך חצי שנה כבר הספקנו למכור את הבית שלנו ולעבור לבית החדש. עשינו חנוכת בית עם כל בני המשפחה והחברים הקרובים.

הפוסט נכתב והשלח במייל מאת רועי אברהמי, מושב ניר בנים

סיפורים מהממד - סיפורים על המרחב מוגן -