בית ממ"ד

תקראו לי חולת נפש, כל אישה חולמת gל בית יפה עם 4 חדרים, סלון גדול, שירותים ואמבטיה לכל חדר, מרפסת ענקית לעשות בה על האש עם המשפחה.

אבל המחשבה היחידה שלי הייתה שהבית שלי יהיה בנוי אך ורק ממ"ד.

לא עינhין אותי ריהוט, או איך יראה המטבח ואיזה סכו"ם וצלחות יהיו לי, או איזה רהיטים יהיו לי בחדר שינה, תמיד חשבתי על בטיחות המשפחה שלי ורציתי ביית שיהיה כולו ממד.

החלטתי לברר אם איך וכיצד אפשר לעשות זאת, וגם אם אי אפשר לעשות את זה אז בכל זאת ייבנו את זה. חיפשתי באינטרנט ומצאתי המון אתרים ופורומים שמדברים על בניית ממדים, אבל לא מצאתי אף אחד שמבין מה אני רוצה, וכשכתבתי בפורום שאני מעוניינת לבנות ביית שכולו ממד כולם הגיבו בצורה כאילו אני פסיכית.

אבל אותם אנשים שפטו אותי עוד לפני שידעו מאיזה סיבה זה הרצון שלי, הם לא שאלו או ידעו איפה אני גרה, או עם מי אני חיה, או מה קורה סביבי או בעיר שאני חיה בה.

בכל מקרה ניסיתי לא להתייחס לתגובות של העובר ושב והייתי שקועה במטרה שלי שהיא לשאוב מידע לגבי הדירה שאני רוצה. חיפשתי עסק של בניית ממ"ד בכל מקום אפשרי כדי שיתחילו לבנות את הבית שלי, מאחר ואני מתחילה לגדל משפחה והיא מתרחבת משנה לשנה.

בעלי השתתף בשגעון שלי בלית ברירה. וכשמצאנו את האחד שיעשה זת בשבילנו לקח לא הרבה זמן לעכל את זה כי הבנתי שלא כל אחד מבקש דבר כזה או בונה דבר כזה. הוא נתן לי מילה שהוא יעשה את מיטב יכולתו ויבנה לי בית ממדים . אומנם לקח לו זמן, לא כמו בית רגיל אבל היה שווה לחכות לזה.

הפוסט נכתב ונשלח אלינו במייל מאת קלי תותחני, שדרות

סיפורים מהממד - סיפורים על המרחב מוגן -